Registracija

Užsiregistruoti vizitui į servisą galite užpildę žemiau esančią formą. Po atliktos registracijos susisieksime su Jumis suderinti vizito į servisą laiko.

Iškvieskite meistrą tiesiai į namus! Meistras atvyks į Jūsų namus paimti įrenginio, o jeigu įmanoma iškart Jūsų namuose išspręs kilusias problemas! Paslauga atliekama Klaipėdos mieste bei Jos rajone! Užsiregistruoti galite užpildę žemiau esančią formą. Po atliktos registracijos susisieksime su Jumis suderinti vizito į namus laiko. 

*Paslauga mokama. Paslaugos kaina 20€/h. Už miesto ribų taikomas papildomai 0.50€/km mokestis. Kainos pateiktos su PVM.

Esate iš kito miesto ? Kurjeris priims iš Jūsų įrenginį, pristatys mums į servisą, o po atliktų remonto darbų grąžins Jūsų nurodytu adresu. Jums tereikės pasirūpinti saugiu įrenginio supakavimu.PASLAUGA NEMOKAMA!* Užsiregistruoti galite užpildę žemiau esančią formą. Po atliktos registracijos susisieksime su Jumis suderinti įrenginio paėmimo laiko. 

*Nemokamai paslaugą taikome kai remonto darbų suma yra ne mažesnė kaip 100 € su PVM. Esant mažesnei remonto sumai taikomas 4,5 € su PVM mokestis pristaymui į vieną pusę.