Pristatymo būdai

Pristatymas per pašto siuntų tarnybą

Siunčiame per pašto siuntų tarnybą visoje Europoje. Tai patikimas ir greitas siuntimo būdas. Užsakytos prekės jus pasieks per 1 – 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. (Siunčiant už Lietuvos ribų siuntimo terminas 1 – 2 sav). Siuntos numerį atsiųsime Jums elektroniniu paštu kurį nurodysite apsipirkimo metu iškart po prekės išsiuntimo. Dėl prekių siuntimo į KURŠIŲ NERIJĄ, UŽ LIETUVOS RIBŲ kaina skaičiuojama individualiai, todėl prieš užsakymo patvirtinimą susisiekite. Verta žinoti:

 • NEMOKAMAS pristatymas perkantiems prekių už 11 € ir daugiau.
 • Perkantiems iki 11 € pristatymo kaina –  1.95 €.
 • Prekių pristatymo terminas 1 – 3 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo.
 • Siuntos siunčiamos kiekvieną dieną 18 valandą, tad gavę užsakymą ir apmokėjimą iki 15 valandos jas išsiųsime tą pačią dieną jeigu prekę turime sandėlyje.
 • Įsigytas prekes siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu, suteikiame siuntos numerį, tad savo siuntos kelią visada galėsite stebėti.
 • Prekių nesiunčiame savaitgaliais bei švenčių dienomis, įsigytas prekes šiomis dienomis – išsiųsime artimiausią darbo dieną.

Pristatymas į paštomatą

Siunčiame įsigytas prekes per LP Express, Omniva, DPD paštomatų tarnybas. Tai patikimas ir greitas pristatymo būdas visoje Lietuvoje. Užsakytos prekės jus pasieks per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Verta žinoti:

 • NEMOKAMAS pristatymas perkantiems prekių už 30 € ir daugiau.
 • Perkantiems iki 30 eur, pristatymo kaina – 2.95 €.
 • Prekių pristatymo terminas 1-2 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo.
 • Siuntos siunčiamos kiekvieną dieną 18 valandą, tad gavę užsakymą ir apmokėjimą iki 15 valandos jas išsiųsime tą pačią dieną jeigu prekę turime sandėlyje.
 • Įsigytas prekes Jums pristatys į pasirinktą paštomatą (paštomatą galėsite pasirinkti užsakymo metu)
 • Prekių nesiunčiame savaitgaliais bei švenčių dienomis, įsigytas prekes šiomis dienomis – išsiųsime artimiausią darbo dieną.

Pristatymas per kurjerį

Siunčiame per LP Express kurjerių tarnybą įsigytas prekes. Tai patikimiausias ir greičiausias pristatymo būdas visoje Lietuvoje. Užsakytos prekės jus pasieks per 1 darbo dieną nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Verta žinoti:

 • NEMOKAMAS pristatymas perkantiems prekių už 100 € ir daugiau.
 • Perkantiems iki 30 eur, pristatymo kaina – 3.95 €.
 • Prekių pristatymo terminas 1 darbo diena nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo.
 • Siuntos išsiunčiamos kiekvieną darbo dieną 15 valandą, gavus užsakymą ir apmokėjimą iki 13 valandos jas išsiųsime tą pačią dieną, jeigu prekę turime sandėlyje.
 • Įsigytas prekes Jums tiesiai į namus ar darbą pristatys kurjeris
 • Prekių nesiunčiame savaitgaliais bei švenčių dienomis, įsigytas prekes šiomis dienomis – išsiųsime artimiausią darbo dieną.
 • Prekių nesiunčiame į Neringą, Nidą, Juodkrantę galite rinktis pašto siuntų pristatymo būdą.

Atsiėmimas Klaipėdoje

Atsiimti įsigytas prekes galite Klaipėdoje adresu Tiltų g. 21. Pirkdami prekes galėsite nurodyti atsiėmimo būdą. Apie tai, kad užsakytą prekę(-es) galite atsiimti Jus informuosime elektroniniu paštu ar nurodytu telefono numeriu kurį nurodysite apsipirkimo metu. Verta žinoti:

 • Patogus atsiskaitymas. Grynaisiais ir banko kortele.
 • Pateikę užsakymą iki 15 val prekes galėsite atsiimti dar tą pačią dieną (iki 18 val), jeigu užsakytas prekes turime sandėlyje.
 • Prekių pristatymo terminas 1 – 3 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo

Apmokėjimo būdai

Kevin.EU banklink apmokėjimo būdas

Kas yra kevin.eu ? – Tai saugus ir patikimas atsiskaitymas internetu. Tūkstančiuose interneto parduotuvių per patikrintą ir patikimą Kevin.eu sistemą saugiai galima atsiskaityti už prekes ar paslaugas. Kevin.EU įmokų surinkimą reguliuoja Lietuvos Bankas, tad mokėjimo metu pateikti duomenys yra saugūs. Mokėjimą už paslaugas matome per artimiausias 10 min, nesvarbu kokiu būdu atliksite mokėjimą. Paprasta, saugu ir patogu.

Bankiniu pavedimu

Apmokėjimą galite atlikti ir tiesiogiai banko pavedimu prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį kurį gausite el. paštu. Duomenis apmokėjimui matysite apmokėjimo už prekes metu. Primename, kad mokėjimai iš kitų bankų gali vėluoti ir mus pasiekti tik sekančią darbo dieną.

Grynaisiais arba banko kortele

Atsiskaityti grynaisiais pinigais ar banko kortele galite tik atvykę į prekių atsiemimo vietą adresu Klaipėdoje Tiltų g. 21.

 

Prekių grąžinimas

Jeigu taip nutiko, kad gavote kokybišką ar nekokybišką prekę, bet norite ją grąžinti susisiekite su mumis.

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2014m. liepos 22 dienos Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 738 “Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo”. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes nepriimame daikto grąžinimui. Gražinant ekranus ar lietimui jautrius stikliukus, visos apsauginės plėvelės negali būti nuplėštos ir perklijuotos. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.Kai grąžinama nekokybiška prekė. Naudotoms prekėms suteikiama 14 dienų garantija. Grąžinti naudotas prekes galite tik tuo atvėju jeigu prekė neveikia, ar veikia netinkamai. Naudotos kokybiškos prekės nėra grąžinamos.

Kokybiškas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių įsigyjimo dienos. Prieš grąžindami prekes susisiekite su mumis telefonu +370 677 32 432 arba elektroniniu paštu info@imeistras.lt, nurodydami užsakymo numerį bei priežastį kodėl norite grąžinti įsigytą prekę. Siuntimo išlaidas turės apmokėti pirkėjas. Pinigai pervedami į pirkėjo sąskaitą per 7 kalendorines dienas nuo prekės gavimo. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

Nekokybiškas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių įsigijimo dienos. Prieš grąžindami prekes susisiekite su mumis telefonu +370 677 32 432 arba elektroniniu paštu: info@imeistras.lt, nurodydami užsakymo numerį, bei priežastį kodėl norite grąžinti įsigytą prekę. Gavę prekę mes patikrinsime prekę, o nekokybiškas prekes įsipareigojame pakeisti kokybiškomis. Jeigu taip nutiko, kad sandėlyje prekės neturime grąžinsime Jums visus už prekę sumokėtus pinigus per 30 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo. Į šį terminą yra įskaičiuotas ir prekės tikrinimo laikotarpis.