Pristatymo būdai

Pristatymas per pašto siuntų tarnybą

Siunčiame per pašto siuntų tarnybą visoj Europoje. Tai patikimas ir greitas siuntimo būdas. Užsakytos prekės jus pasieks per 1 - 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. (Siunčiant už Lietuvos ribų siuntimo terminas 1 - 2 sav). Siuntos numerį atsiųsime Jums elektroniniu paštu kurį nurodysite apsipirkimo metu iškart po prekės išsiuntimo, o siuntos kelią galėsite stebėti paspausdami šią nuorodą. Verta žinoti:

 • NEMOKAMAS pristatymas perkantiems prekių už 11 € ir daugiau.
 • Perkantiems iki 11 € pristatymo kaina - 1,45 €.
 • Prekių pristatymo terminas 1 - 3 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo.
 • Siuntos siunčiamos kiekvieną dieną 16 valandą, tad gavę užsakymą ir apmokėjimą iki 16 valandos jas išsiųsime tą pačią dieną.
 • Įsigytas prekes siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu, suteikiame siuntos numerį, tad savo siuntos kelią visada galėsite stebėti.
 • Prekių nesiunčiame savaitgaliais bei švenčių dienomis, įsigytas prekes šiomis dienomis - išsiųsime artimiausią darbo dieną.

Pristatymas per kurjerį

Siunčiame per DPD kurjerių tarnybą įsigytas prekes. Tai patikimiausias ir greičiausias pristatymo būdas visoje Lietuvoje. Užsakytos prekės jus pasieks per 1 darbo dieną nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Verta žinoti:

 • Kurjerio paslauga kainuoja - 4,50  €
 • Prekių pristatymo terminas 1 darbo diena nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo.
 • Siuntos siunčiamos kiekvieną darbo dieną 16 valandą, tad gavus užsakymą ir apmokėjimą iki 16 valandos jas išsiųsime tą pačią dieną, o prekes gausite jau kitą dieną.
 • Įsigytas prekes Jums tiesiai į namus ar darbą pristatys kurjeris
 • Prekių nesiunčiame savaitgaliais bei švenčių dienomis, įsigytas prekes šiomis dienomis - išsiųsime artimiausią darbo dieną.
 • Prekių nesiunčiame į Neringą, Nidą, Juodkrantę galite rinktis pašto siuntų pristatymo būdą.

Atsiėmimas Klaipėdoje

Atsiimti įsigytas prekes galite Klaipėdoje adresu Tiltų g. 21 (netoli Friedricho pasažo). Pirkdami prekes galėsite nurodyti prekės pristatymo / atsiėmimo būdą. Apie tai, kad užsakytą prekę(-es) galite atsiimti Jus informuosime elektroniniu paštu kurį nurodysite apsipirkimo metu. Verta žinoti:

 • Patogus atsiskaitymas. Grynaisiais ir banko kortele.
 • Pateikę užsakymą iki 17 val prekes galėsite atsiimti dar tą pačią dieną (iki 18 val).
 • Prekių pristatymo terminas 1 - 3 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo.

Apmokėjimo būdai

Paysera.lt sistema

Kas yra paysera.lt ? - Tai saugus ir patikimas atsiskaitymas internetu. Tūkstančiuose interneto parduotuvių per patikrintą ir patikimą Paysera sistemą saugiai galima atsiskaityti už prekes ar paslaugas.  Mokėjimą už paslaugas matome per artimiausias 10 min, nesvarbu kokiu būdu atliksite mokėjimą. Paprasta ir patogu.

Verta žinoti: Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti apmokėjimo metu, o atsiskaityti galima beveik visose mokėjimo vietose.  Registruotis papildomai niekur nereikia, apmokėjimo metu išsirinksite Jums priimtiniausią apmokėjimo būdą. Pasirinkę atsiskaitymą per banką būsite nukreipti į banką kurį pasirinkote, o pasirinkę kitus mokėjimo būdus galėsite atsispausdinti mokėjimo kvitą su kuriuo galėsite atsiskaityti ir kitose mokėjimo vietose. Žemiau pateiktame paveikslėlyje matysite kur galima atsiskaityti už įsigytas prekes.

Bankiniu pavedimu

Apmokėjimą galite atlikti ir tiesiogiai banko pavedimu prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį kurį gausite el. paštu. Duomenis apmokėjimui matysite apmokėjimo už prekes metu. Primename, kad mokėjimai iš kitų bankų gali vėluoti ir mus pasiekti tik sekančią darbo dieną.

Grynaisiais arba banko kortele

Atsiskaityti grynaisiais pinigais ar banko kortele galite atvykę į prekių atsiemimo vietą adresu Klaipėdoje Tiltų g. 21 (netoli Friedricho pasažo).

Prekių grąžinimas

Jeigu taip nutiko, kad gavote kokybišką ar nekokybišką prekę, bet norite ją grąžinti susisiekite su mumis.

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2014m. liepos 22 dienos Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 738 "Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo". Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes nepriimame daikto grąžinimui. Gražinant ekranus ar lietimui jautrius stikliukus, visos apsauginės plėvelės negali būti nuplėštos ir perklijuotos. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.Kai grąžinama nekokybiška prekė.

Kokybiškas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių įsigyjimo dienos. Prieš grąžindami prekes susisiekite su mumis telefonu +370 677 32 432 arba elektroniniu paštu info@imeistras.lt, nurodydami užsakymo numerį bei priežastį kodėl norite grąžinti įsigytą prekę. Siuntimo išlaidas turės apmokėti pirkėjas. Pinigai pervedami į pirkėjo sąskaitą per 7 kalendorines dienas nuo prekės gavimo. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos. 

Nekokybiškas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių įsigijimo dienos. Prieš grąžindami prekes susisiekite su mumis telefonu +370 677 32 432 arba elektroniniu paštu: info@imeistras.lt, nurodydami užsakymo numerį, bei priežastį kodėl norite grąžinti įsigytą prekę. Gavę prekę mes patikrinsime prekę, o nekokybiškas prekes įsipareigojame pakeisti kokybiškomis. Jeigu taip nutiko, kad sandėlyje prekės neturime grąžinsime Jums visus už prekę sumokėtus pinigus per 30 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo. Į šį terminą yra įskaičiuotas ir prekės tikrinimo laikotarpis.